Najlepsi aktorzy NBA są w Oklahoma City i Los Angeles

Jeszcze do niedawna wydawało się, że to Kobe Bryant i LeBron James będą dominować w reklamach w amerykańskich reklamówkach telewizyjnych, a tymczasem kolegom ze stajni Nike’a wyrósł inny groźny rywal. 

Jak się okazuje LBJ wystąpił w ostatnim czasie tylko w 39. reklamach, Black Mamba zagrał w 42. a natomiast królem reklam stał się coraz lepiej opłacany Kevin Durant. Lider OKC Thunder wystąpił w 63 spotach!

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkich graczy danej drużyny to Grzmot plasuje się na trzecim miejscu i dzięki występom Durantuli, Russa Westbrooka (11x) oraz Serge’a Ibaki (6x)  oraz Kendricka Perkinsa, Nicka Collisona czy Thabo Sefoloshy (wszyscy po 2x) – OKC  notują 88 występów w spotach.

Druga lokata przypadła Mistrzom NBA – Miami Heat – a na 91. występów w reklamach pracowali obok Jamesa – Chris Bosh i Dwyane Wade. Liderem wśród wszystkich drużyn NBA są L.A. Lakers z liczbą 125 reklam!

Pau Gasol czy Kobe Bryant mieli okazję występować nie tylko w amerykańskich spotach, ale również chińskich czy hiszpańskich.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *