Andrew Bynum tańczy w Madrycie

NBA: Sacramento Kings at Philadelphia 76ers

Jak wiemy, środkowy Sixers – Andrew Bynum jest bardzo podatny na kontuzje, zwłaszcza kolan. Jakiś czas temu, gdy był już bliski powrotu, złapał kontuzję grają w kręgle. Teraz co prawda żadnego uszczerbku na zdrowiu nie odniósł, a widać nawet, że czuje się znacznie lepiej.

Bynum wybrał się niedawno na wakacje do Hiszpanii, a konkretnie do Madrytu. Tam miał okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne miejscowej publiczności.

Dokładnie 6 tygodni temu center przechodził specjalistyczny zabieg na oba kolana, który definitywnie pozbawił go szans na powrót w tym sezonie. Mam nadzieję, że Drew czuje się już znacznie lepiej i w końcu fani Sixers będą mogli zobaczyć go w akcji. Możliwe, że pierwszy sezon będzie taki, lub nawet gorszy, jak w wykonaniu Howarda, który też wracał po operacji. Ciekaw jestem jak liga zareagowałaby gdyby podczas tańczenia znów zrobił sobie coś z nogą. Na szczęście wszystko jest u niego w porządku.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

2 komentarze

  1. Barzay pisze:

    przez przesady to co juz chłopak nie może w kregle pograć czy potańczyć, może go zamknąć w jakimś balonie czy coś, rozumiem, jezdzic na motorze, skakać na bungee ale potanczyc juz nie mozna?

  2. Mateusz Babiarz pisze:

    Fani Sixers raczej go nie zobaczą w akcji, bo skończył mu się kontrakt i nie sądzę by ktoś w Philly palił się teraz do przedłużania (a na 100% nie za maksymalną wysokość).

    Co do tańców i kręgli – jeśli jesteś zdrowy, rób co chcesz (no może bez przesady a’la Monta Ellis na skuterze). Jeśli jednak się leczysz to się pilnuj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *