Knicks podpisali Quentina Richardsona

200px-NewYorkKnicks

New York Knicks podpisali kontrakt z byłym zawodnikiem Orlando Magic – Quentinem Richardsonem. Ma on obowiązywać do końca playoffs. Nie znamy więcej szczegółów umowy.

Quentin w swojej karierze już grał w Nowym Jorku w latach 2005-2009. W tym czasie notował blisko 10 punktów na mecz. Ostatnio w lidze reprezentował drużynę z Orlando, w której zdobywał dość słabe 4.5 punktów, 0.8 asyst i 2.6 zbiórek na 18 minut spędzonych na boisku.


 „Daje nam to kolejnego zawodnika obwodowego, który potrafi bronić, oddawać rzuty i grać naszym systemem.” Mówi Mike Woodson. „Myślę po prostu, że doda on właśnie to, czego nam brakowało.”

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

4 komentarze

 1. Broman pisze:

  Czyli co nagle wszyscy podkoszowi są zdrowi więc zatrudnijmy SG? Dziwne.

 2. woy9 pisze:

  raczej shootera i niezłego defensora, czyli kogoś kto może przydać się i na mecze z Celtics i Heat. Doświadczenia nie można mu odmówić.

 3. Kuba-86 pisze:

  Na sobotę mają być wszyscy podkoszowi gotowi poza Amar’e

 4. Broman pisze:

  Camby też? To nie wiedziałem. A Amar’e mógłby nie wracać;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *