Dokument na wieczór: The Dream vs. Diesel.

Pamiętacie jak niedawno szukaliśmy największego dominatora wśród centrów naszej ukochanej ligi? Łukasz wskazywał na byłego centra Magic czy Lakers z pytaniem czy to stwierdzenie jest prawdziwe. Dziś jest szansa porównać dwóch wg mnie największych centrów ostatnich dekad. Shaquille O’Neal przeciwko Hakeemowi Olajuwonowi w półtoragodzinnym dokumencie na wieczór, nawiązującym do NBA Finals 1995. Miłego wspominania złotych czasów centrów!

 

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

  1. sasoo pisze:

    życie bym oddał ża napisy :/

  2. twkarol pisze:

    Siła nigdy nie wygra z techniką dlatego też O’Neal nigdy nie był lepszy niż Olajuwone. Szkoda, że nie mieliśmy okazji oglądać finałów z udziałem Houston i Chicago, gdzie Olajuwon i Drexler rywalizowaliby z Jordanem i Pippenem. Może będę jedyny ale sądzę, że Houston było w w latach 90 jedną z niewielu ekip będących w stanie oprzeć się Bykom.

  3. sasoo pisze:

    nie bedziesz jedyny :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *