Zastrzeżona koszulka Shaq’a musi zostać poprawiona

Kilka dni temu koszulka Shaquille’a O’Neal’a została oficjalnie zastrzeżona i wisi teraz obok trykotu Magica Johnsona, a nie wątpię też, że za kilka lat zawiśnie tam i Bryant. Więcej Shaq’u pisał tutaj Woy.

Jak się okazało, koszulka O’Neala została źle powieszona. To znaczy, nazwisko zawodnika znajduje się nie po tej stronie. Jersey został powieszony przednią stroną i gdyby chcieć go założyć, to nazwisko byłoby na klatce piersiowej, a nie na plecach.

1405297_SP_0402_lakers_WJS

 

lakers-fans-chant-we-want-phil-during-shaquille-oneals-jersey-retirement-ceremonyNa powyższym zdjęciu widać, że ewidentnie, że trykot wisi odwrotnie, potwierdza to jeszcze element wykończenia koszulki przy szyi.

Ludzie za to odpowiedzialni mówią, że taka wymiana z poprawą zwykle zajmuje około tygodnia, ale organizacja Lakers oświadczyła, że postarają się, aby już poprawiona koszulka wisiała przed jutrzejszym meczem LAL z Grizzlies.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *