Allen Iverson wraca do Philly

allen-iverson

Prawdopodobnie czytając tytuł wpisu napełniła was nadzieja, że Allen Iverson – jeden z najlepszych zawodników w historii NBA wraca na parkiety NBA. Niestety „The Answer” prawdopodobnie w najlepszej lidze świata juz nie zagra, ale nie zerwał z nią wcale kontaktu. Otrzymał zaproszenie od swojej byłej drużyny, aby przed jutrzejszym, domowym meczem Sixers z Bobcats, AI symbolicznie przekazał piłkę sędziemu przed rozpoczęciem gry. 

Już kiedyś Allen był o to proszony, dokładnie w meczu numer 6 zeszłorocznych playoffs Celtics z Sixers. AI został ciepło powitany w Wells Fargo Center i nie wątpię, że jutro będzie podobnie.

Współwłaściciel drużyny – Adam Aron poinformował, że Iverson specjalnie zmienił swoje plany, aby przylecieć do Philadelphii i znów pokazać się najwierniejszym fanom. Jak mówi, wraca tu, bo kocha fanów i kocha to miasto.

Przypomnijmy, że Allen nie gra w Sixers, jak i w NBA od sezonu 2009-10, kiedy to z powodu choroby córki musiał opuścić klub, po czym do niego już nie wrócił. W swojej karierze zdobył 24.368 punktów, 1.983 przechwytów, 5.624 asyst i 3.394 zbiórek. W 2001 roku poprowadził 76ers do finałów.

To tak dla wspomnienia.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

4 komentarze

 1. GRD666 pisze:

  Jak dla mnie AI był najlepszy. Uwielbiałem jego styl gry :> Ciągle gram w koszulce z jego nazwiskiem. Żaden inny Kobe, Lebron czy Carmelo nie podbił mojego serducha jak Iverson :)

 2. goandrewgo pisze:

  podobno poprowadzi też jeden trening…

  hue hue.

 3. Adam Wiśniewski pisze:

  Iverson i trening? Practice?

 4. Fukker pisze:

  Practice! :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *