Aaron Brooks powraca do Rockets

rockets-logo

Aaron Brooks i Sacramento Kings doszli do porozumienia w sprawie wykupienia kontraktu zawodnika, aby ten mógł zmienić drużynę. Tym sposobem Houston Rockets podpisali kontrakt ze swoim dawnym zawodnikiem, którym jest właśnie Brooks.

Kontrakt zawodnika wart jest w tym sezonie 2,5 mln dolarów, a jeśli jego mowy/stary team wykorzysta opcję drużyny, to w drugim roku zarobi tyle samo.

Aaron został w 2007 roku wybrany w drafcie właśnie przez Houston, którzy wykorzystali na niego swój 26 pick w pierwszej rundzie. Grał w ich koszulce do 2011 roku, kiedy to został wytransferowany do Phoenix Suns.

 

 

Brooks w sezonie 2009/10 zdobył nawet nagrodę dla zawodnika, który poczynił największy postęp (MIP), zdobywając wtedy 19.8 punktów i 5.4 asysty na mecz dla Rockets. Zawodnik cieszy się na powrót „na stare śmieci”:

„Myślę, że mogę im pomóc. To wszystko co chcę zrobić.” Mówi Brooks. Jego drużyna jest na 7 miejscu w konferencji zachodniej i mają realne szanse na zakwalifikowanie się do Playoffs.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *