White wraca na parkiet

k

Royce White, który został wybrany w pierwszej rundzie ostatniego draftu w końcu wraca pojawił się na treningu drużyny Rio Grande Valley Vipers z Developmental League. Mówi, że „jest świeży i gotowy” do powrotu.

White został ostatnio zawieszony za nie stawianie się na drużynowych treningach. Nie wiadomo jak wygląda sytuacja z jego chorobą, ale musi być lepiej skoro jest gotów do gry.

Zawodnik mówi, że nie jest zbytnio zdenerwowany tym, że nie jest ze swoją drużyną od ponad dwóch miesięcy. Teraz myśli tylko o jak najlepszej grze w D-League. Jeśli nie będzie sprawiał problemów, to zapewne wróci do Houston Rockets, którzy wybrali go z 16 numerem. Royce zadebiutuje dzisiaj przeciwko drużynie Maine Red Claws. Przypominam, że mecze D-League są emitowane na youtube, tak więc można zobaczyć jak gra pierwszoroczniak.

Oby jego choroba nie przeszkodziła mu w dalszej karierze. Jeśli otrzyma odpowiednią pomoc, to wszystko powinno być w porządku. Teraz tylko czekamy na jego debiut w NBA.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *