White wraca na parkiet

k

Royce White, który został wybrany w pierwszej rundzie ostatniego draftu w końcu wraca pojawił się na treningu drużyny Rio Grande Valley Vipers z Developmental League. Mówi, że „jest świeży i gotowy” do powrotu.

White został ostatnio zawieszony za nie stawianie się na drużynowych treningach. Nie wiadomo jak wygląda sytuacja z jego chorobą, ale musi być lepiej skoro jest gotów do gry.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zawodnik mówi, że nie jest zbytnio zdenerwowany tym, że nie jest ze swoją drużyną od ponad dwóch miesięcy. Teraz myśli tylko o jak najlepszej grze w D-League. Jeśli nie będzie sprawiał problemów, to zapewne wróci do Houston Rockets, którzy wybrali go z 16 numerem. Royce zadebiutuje dzisiaj przeciwko drużynie Maine Red Claws. Przypominam, że mecze D-League są emitowane na youtube, tak więc można zobaczyć jak gra pierwszoroczniak.

Oby jego choroba nie przeszkodziła mu w dalszej karierze. Jeśli otrzyma odpowiednią pomoc, to wszystko powinno być w porządku. Teraz tylko czekamy na jego debiut w NBA.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *