Michael Beasley zatrzymany przez policję.

michael-beasley-sunsMichael Beasley, zawodnik Phoenix Suns niedawno jadąc przez autostradę został zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości oraz posiadanie w samochodzie naładowanej broni.

 

Jak informują amerykańskie media do wydarzenia doszło w nocy 25 stycznia, lecz dopiero teraz ta sprawa wyszła na jaw. Kolega Gortata z drużyny przekroczył prędkość o 42 km/h jadąc na drodze, na której dozwolona prędkość wynosiła 72 km/h. Gracz Suns w samochodzie miał, także naładowaną broń.

Ku zaskoczeniu, Beasley nie został aresztowany, a to z powodu jego wzrostu, przez który nie zmieścił się w radiowozie. Zawodnik drużyny z Arizony w sądzie ma stawić się 11 lutego.

Micheal Beasley w tym sezonie średnio zdobywa 10.6 pkt i 3.9 zb oraz trafia ze skutecznością 39.7 %. Jest to jego najgorszy sezon w karierze.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *