Rzut wart 75 tysięcy dolarów

How bout my man Michael with the sky hook from half court for 75k large!!! #wow#awesomeness

— LeBron James (@KingJames) January 26, 2013

 

Tak LeBron James na twitterze skomentował rzut jednego z fanów zgromadzonych w American Airlines Arena, który w trakcie przerwy wczorajszego meczu z Pistons, rzucił celnie z połowy do kosza i wygrał sponsorowane przez fundację LeBrona 75 000 dolarów.

Michael Drysch, bo tak nazywa się szczęśliwiec, który wygrał te pieniądze, jak się okazuje nie jest fanem Heat, tylko Bulls. Mimo to bardzo się cieszył kiedy po trafionym rzucie podbiegł do niego sam James i z radości wskoczył na Michaela.

„To było niesamowite.” Mówił James. „Cieszyłem się z nim. Kiedy tak rzucił, moja reakcja była „No nie, nie ma szans’, a później gdy zobaczyłem piłkę w powietrzu powiedziałem sobie, „To jednak może wpaść” i wpadło. Bardzo się cieszyłem”. Zakończył LBJ.

„To było niesamowite doświadczenie, bardzo się cieszę, że poznałem LeBrona” Mówi Michael Drysch.

Wade, który zdobył najwięcej punktów w meczu także był tym zachwycony: „To był niewiarygodny rzut. Chyba będziemy musieli podpisać z nim kontrakt i wpuszczać w końcówkach spotkań.”

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

2 komentarze

  1. LarryBird pisze:

    PEDAŁ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *