Jest już logo dla Pelicans!

Tak jest, wczoraj na konferencji po godzinie 22 Joel Meyers już oficjalnie ogłosił nową nazwę zespołu oraz oczekiwane przez kibiców z całego świata – logo nowych Pelicans.

Zdania wśród fanów (jeszcze) Hornets są bardzo podzielone. Jednym nie pasuje logo, drugim nie pasuje zmiana nazwy drużyny, ale czy naprawdę to jest najważniejsze?! Przecież to nie logo gra na boisku i wygrywa mecze. Mnie osobiście zmiany w New Orleans bardzo przypadły do gustu, a logo z minuty na minutę coraz bardziej mi się podoba. Na resztę, m. in. na stroje czy maskotkę będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, a koszulki i gadżety można zakupić już teraz na nbastore.com.

 New Orleans Pelicans - logo

W komentarzach bardzo mile widziane są Wasze opinie na temat nowego wyglądu Szerszeni(?!). A dla tych, którzy jeszcze nie do końca przekonali się co do zmian tego zespołu polecam ten link. Tam znajdziecie film, dzięki któremu może zmienicie zdanie. Krótko mówiąc/pisząc „Let’s go Pels!„.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

12 komentarzy

 1. Webber napisał(a):

  Nie specjalnie mi się podoba

 2. hydro 12 napisał(a):

  Sorry, ale muszę doprecyzować. To jest logotyp bo zawiera liternictwo. Jest jakie jest, gorsza jest nazwa.

 3. LarryBird napisał(a):

  Z tego co mi wiadomo to logo jest po prostu skrótem od logotypu. Chyba, że wszyscy mówią niepoprawnie.. Wracając do tematu to te całe zamieszanie z firmą NO spowodowane jest tylko albo w głównej mierze pieniędzmi. Kibice będą kupować od nowa wszystko co kupili i posiadali wcześniej.

 4. Jan napisał(a):

  Myślę, że w klubie lepiej wiedzą co będzie pasować do klubu z NO niż typki z Polski :P

 5. patryk.boobie napisał(a):

  A mi się bardzo podoba. Szerszenie nigdy mi nie przypadły do gustu, a to logo i nazwa są świetne.

 6. Lunatic Agency napisał(a):

  Logo jest samo w sobie dobre, naprawdę profeska.

  Jednak uważam, że ma sporo technicznych błędów np: linia ponad napisem NO jest dużo bliżej napisu niż dolna, literka A jest inna w wersji podstwowej a inna w NOLA. Jak dla mnie logo jest za bardzo rozbudowane, sprawia wrażenie bardzo ciężkiego. Wersja alternetywna Bird-De-Lis sprawia wrażenie jakby Pelikan był nie do końca rozwinięty.

  Także praca potężna i logo samo w sobie naprawdę dobre, ale nie wiem czy na miarę NBA i XXI wieku.

 7. marek napisał(a):

  Wczoraj już wrzucałe, ale dam jeszcze raz. 2 dni temu na innej stronie pojawiło takie oto logo.

  http://doubleclutch.tumblr.com/image/41297686818

 8. GRD666 napisał(a):

  Tak tylko „Szerszenie” brzmiały groźnie, a „Pelikany” ? Jak jakieś flusie do obijania…. O.o

  • Lunatic Agency napisał(a):

   Tu chodzi o to że Pelikany to bardzo agresywne ptaki. Mi też nazwa nie pasuje i uważam, że to bardzo nieporadnie wyglądający ptak, trochę śmieszny. Ale ogólnie jest uznawany za takiego mordercę także pewnie na to będą naciskali.

 9. GRD666 napisał(a):

  Po drugie – jest takie powiedzonko —> „Łyknął jak młody pelikan”, czyli chodzi tutaj jak ktoś komuś wciska kit, a ten ktoś, możliwe że głupszy w to wierzy. Dlatego mi się nie podoba, bo jako wiadomo dla kumatych, pelikany to nie zbyt mądre ptaki :)

  • marek napisał(a):

   Szerszenie wracają do Charlotte, więc przestań marudzic, po drugie to powiedzonko z dupy, jest tylko w Polsce.

 10. Geo napisał(a):

  Lepiej brzmiałoby Louisiana Pelicans, ale nie jest źle. Podejrzewam, że z czasem wszyscy się przyzwyczają do Pelikanów :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *