Koniec sezonu dla Andersona Varejao

CLEVELAND_CAVALIERS_LOGOJak podają media w Stanach Zjednoczonych,kontuzja środkowego Cleveland Cavaliers znacznie się przedłuży.

Początkowo władze Cavs mówili o dwóch miesiącach przerwy z powodu operacji mięśnia czworogłowego i stawu kolanowego, lecz według ostatnich doniesień środkowy drużyny z Cleveland nie zagra już do końca tego sezonu.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Przyczyną zakończenia tego sezonu przez Andersona jest zakrzep krwi w jego płucach. Center drużyny ze stanu Ohio przez około trzy miesiące będzie musiał brać tabletki na rozrzedzenie krwi, przez co do końca sezonu będzie musiał zrezygnować z gry.

Dla Varejao ten sezon był dotychczas najlepszym w jego karierze. Zawodnik Cavs w 67. odsłonie NBA zakończył swoją grę ze średnią 14,1 pkt i 14,4 zb. Ten zawodnik w tym sezonie już 16 razy sięgnął po double-double, a jego drużyna z bilansem 10-32 zajmuje 14. miejsce w Konferencji Wschodniej.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *