Miami Heat podpisali „Birdmana”

heat

Chris Andersen podpisał dziś kontrakt z Miami Heat na 10 dni. Jeśli w tym czasie się sprawdzi to drużyna zapowiada, że zwiąże się z zawodnikiem do końca sezonu.

Drużynie z Florydy przyda się prawdziwy center. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie już próbowali podpisywać środkowych. Ronny Turiaf czy Eddy Curry to przykład takich zawodników.

Po dzisiejszym treningu z drużyną, zawodnik wydaje się pasować do składu. Pod wrażeniem jest między innymi właściciel klubu – Micky Arison.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

 

Andersen grał w poprzednim sezonie dla Denver Nuggets, ale został zwolniony po rozegraniu 32 spotkań. W czasie swojej 10-letniej kariery w lidze wybiegał na parkiet aż 482 razy (10 jako starter) notując średnio 5.4 punktów, 5.2 zbiórek i nieco ponad 1 blok na mecz.

Poza Birdmanem, Heat podpisali też 10-dniowy kontrakt (drugi w tym sezonie) z Jarvisem Varnado. Po tym jak został zwolniony z Celtics, obecnie znalazł miejsce w Miami. Varnado rozegrał w koszulce Heat dwa spotkania grając 12 minut. W tym czasie notował 2 bloki i 2 punkty.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. 2utatk pisze:

    NO i GIT. Fajnie i mam nadzieje, że zostanie na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *