Phil Jackson nie zamierza wracać

Wszystkie drużyny, które jeszcze niedawno liczyła na to, że skuszą Phila Jacksona będą się chyba musiały obejść smakiem. Zapytany przez redaktorów portalu SheridanHoops Jax dał jednoznaczną odpowiedź:

Nie mam zamiaru już kiedykolwiek powracać do trenerki.

Zdobywca 11 tytułów mistrzowskich NBA tym samym odsunął plotki łączące go z Brooklyn Nets, w których miałby przejąć schedę po Averym Johnsonie, a także obecnym (tymczasowym) trenerze – P. J. Carlisimo.

Co ciekawe, ten ostatni sam delikatnie podważył prawdziwość słów Jacksona.

Nie wierzę Philowi. Zbyt długo go znam.

Jak będzie dowiemy się dopiero z biegiem czasu, ale nie dziwię się, że Phil się nie pali do powrotu po szopce jaką zafundowali mu Lakers. Czy pieniądze Prokhorova i możliwość zagrania na nosie LAL przeważą szalę?

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. tomm pisze:

    Niech mi ktos powie, dlaczego zwolniono Avery’ego?? Nets i tak lepiej sobie radza niz przez ostatnie kilka lat, a trener wykazywal sie sporym wyczuciem i instynktem (nie mowiac juz o bardzo duzym zaangazowaniu)… Jestem obrazony na wlodarzy Nets za te decyzje i nie wierze, ze znajda kogos duzo lepszego;/

  2. goandrewgo pisze:

    http://www.youtube.com/watch?v=kYQwkuY1gxk
    0:35
    Tutaj Phil Jackson wyjaśnia dlaczego nie wróci już do trenerki. (buahah)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *