Hill wraca do gry

Los Angeles Clippers LogoDzisiaj rano, serwis ESPN poinformował fanów Clippers o powrocie na parkiety jednego z najbardziej doświadczonych, a zarazem jednego z najstarszych zawodników w NBA, czyli Granta Hilla.

Jak podaje stacja, Hill prawdopodobnie pojawi się na parkiecie podczas dzisiejszego meczu z Mavs. Jeśli jednak weteran nie wróci do gry w spotkaniu przeciwko Dallas, zagra najprawdopodobniej w sobotę przeciwko Magic, a ostatnim terminem jaki jest wyznaczany na powrót zawodnika jest przyszły tydzień.

Grant Hill we wtorkowym wywiadzie powiedział:

„We’ll see, we’ll see how things are tomorrow. I don’t know what the game plan is. I’m just kind of day-to-day.”

„But I feel good. Today was a good day.”

Wiemy, że 40 latek podczas wtorkowego treningu, ćwiczył razem z zespołem. Ostateczna decyzja co do powrotu Hilla na parkiet ma paść po porannym treningu. O debiucie weterana w drużynie z Los Angeles ostatecznie zadecyduje Vinny Del Negro wraz z Jasonem Powellem. Grant Hill w swojej wypowiedzi chce przygotować fanów Clippers na nie najlepszą dyspozycję w ofensywie podkreślając, że przyjdzie ona z czasem, natomiast dobrą wiadomością dla kibiców z LA jest potwierdzenie dobrego przygotowania do gry w obronie.

Do bardzo młodej drużyny Hill na pewno wniesie dużo doświadczenia oraz będzie dodatkową siłą i tak już bardzo dobrze grających w tym sezonie Clipps.

W Los Angeles, kibice czekają na jeszcze jednego zawodnika z dużym doświadczeniem, którym jest Chauncey Billups. Drugi z graczy po długiej kontuzji już w tym tygodniu zaczął indywidualne treningi i jego powrót do gry jest coraz bliższy.

Los Angeles Clippers z bilansem 27-8 zajmują 1. miejsce w Konferencji Zachodniej i cały czas prezentują naprawdę dobrą grę.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *