Mecz wieczoru: Bulls vs. Hornets (play offs 1998).

Na dzisiejszy, deszczowy wieczór mamy dla Was mały rodzynek w postaci konfrontacji starych, dobrych Charlotte Hornets z Glenem Ricem, Anthonym Masonem i Vlade Divacem przeciwko 5-krotnym wówczas Mistrzom ligi, Chicago Bulls. W szeregach Byków znów na pierwszym planie Michael Jordan i Dennis Rodman, podczas ostatniego tańca w play offs. Przed Wami gra 5. Zapraszamy na mecz!

Statystyki

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. flappjack pisze:

    Oglądałem to wtedy w TV, ach to były czasy :-)

  2. lesny(ryj) pisze:

    Seria z Indianą, game 7, Jordan and Pippen are CHOCKING TO DEATH i ich dupsko ratuje Kukoc wraz z Kerrem. To była seria. Naprawdę mało brakowało by Indiana zagrała w finale. Jordan jakieś zero pkt w ostatnich 7 minetach, 9/25 z gry i 10/15 FT. Byłaby jedna rysa na karierze… albo i nie w końcu 35 lat to można sporo wybaczyć. Było widać że już się zbliża koniec. Dobrze dla siebie że zakończył wtedy karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *