Josh Childress zwolniony z Nets

brooklyn_nets_logo_detail_secondary

Brooklyn Nets po zwycięskim meczu nad Cleveland Cavaliers, ogłosili że ich niski skrzydłowy Josh Childress został zwolniony. Podobno zawodnik sam prosił o taką możliwość. Mówi, że nie widzi dla siebie miejsca w tej drużynie i będzie szukał nowego pracodawcy.


Childress był w drużynie na zasadzie nie gwarantowanego rocznego kontraktu, który miał stać się gwarantowany 10 stycznia.

Nets podpisali zawodnika mając nadzieję, że będzie równie dynamicznym zawodnikiem z ławki jakim był w Atlancie (później grał jeszcze w Phoenix, ale już tam obniżał swoje statystyki). Niestety przez kontuzje grał na Brooklynie poniżej oczekiwań.

Childress przez 14 spotkań, w których wystąpił, zbytnio nie imponował. Notował 1 punkt i 1 zbiórkę na mecz. Z takimi wynikami prędzej czy później drużyna i tak by go zwolniła, więc dobrze, że sam o to poprosił.

Drużyna ma teraz jedno wolne miejsce w składzie.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

3 komentarze

 1. Mac napisał(a):

  Pewnie załamał się, że jest członkiem ekipy, która rzuca PIĘĆ punktów w kwarcie i postanowił odejść ;)

  • woy9 napisał(a):

   jakby zagrał wczoraj ze swoją średnią to zdobyli by 6.

 2. GeoClippers napisał(a):

  Ciekaw jestem kto trafi do Brooklynu teraz. K-Mart?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *