Nuggets ustanawiają rekord

denver_nuggets-9816

Drużyna z Colorado we wczorajszym meczu przeciwko Portland Trail Blazers, który przegrali 101-93, ustanowili też rekord NBA. Niestety nie mogą być z niego dumni. W całym meczu rzucali 22 razy zza linii za 3 i ani razu nie trafili! Podsumowując 0-22 za trzy.

Ironia, poprzedni „rekord” w największej ilości oddanych rzutów bez trafienia posiadali właśnie Trail Blazers, który ustanowili nie tak dawno bo 11 dni temu.


10 grudnia Blazers grali z Raptors i w tym meczu rzucali 20 razy za trzy bez celnej „trójki”. Ten mecz był o tyle ciekawy, że przeciwnicy z Toronto nie byli wiele lepsi ze skutecznością 3-21 za 3. Mowa jest jednak nie o tamtym meczu, a o spotkaniu z Nuggets.

Najwięcej prób za trzy mięli Andre Iguodala i Ty Lawson. Pierwszy próbował 6 razy, a drugi 4. Brewer i Hamilton oddali po 3 rzuty, a Gallinari, MillerFournier rzucali po 2 razy.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *