„Kroki roku” w wykonaniu Rudy’ego Gay’a

Rozumiem, że czasem w NBA mogą przymknąć oko na popełniony błąd kroków, ale to się zdarza zbyt często. Można odpuścić kroki, o których można dyskutować, ale w tym przypadku sędzia zawalił sprawę.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

11 komentarzy

 1. patryk.boobie pisze:

  Najbardziej boli, że ta akcja była w top10 i to bardzo wysoko.

 2. ci_h3 pisze:

  nic nie boli… zwolnij filmik i zobacz w którym momencie złapał piłkę. sorry ale kroków nie było chłopaki. :)

 3. Paweł Panasiuk pisze:

  Teoretycznie kroki byly.

  Praktycznie, bedac sam na sam z koszem, po zlapaniu pilki i dwutakcie bez kozla, w ktorym mamy tutaj nie 2, a 3 kroki – sedzia puszcza takie akcje. Nie zdarza sie to rzadko, nie zdarza sie to czesto, jest tak prawie zawsze.

  Sedzia Pawel Panasiuk

 4. Szerszeń pisze:

  LBJ,Wade,Kobe,Westbrook czesto maja podobne akcje.Nikt ich za to nie pietnuje.

 5. Kamil pisze:

  W tym meczu widziałem jeszcze jedną podobną akcję w kontrze, też z 3 krokami – zdecydowanie był błąd.
  Jeśli chodzi o Lebrona to on tak nie przebiera nogami i jego dwutakty są bez zarzutu – wg mnie:) Ale trochę przegina z pracą nóg w postupie, jeździ mu ta stopa non stop i tam seryjnie robi kroki:)

 6. sahim80 pisze:

  niestety kroki w NBA są powszechne i rzadko gwizdane. Nawet w którymś Open Court Ser Charles(o ile mnie pamięć nie myli) przyznał że tak jest. I ile tu kroki były ewidentne,ale można przymknąć na to oko bo chodzi też o show, a był sam na sam. Tak nie gwizdanie kiedy gra się przeciwko obrońcy jest sporym nadużyciem z którym liga powinna walczyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *