Dirk Nowitzki ciągle poza grą

Dirk Nowitzki, który od treningów drużynowych przed sezonem jest niezdolny do gry, będzie musiał przełożyć swoje plany powroty na parkiety NBA. Zawodnik ma niestety pozostać poza grą dłużej niż wszyscy w drużynie się tego spodziewali. 

Nowitzki przechodził przed sezonem operację kolana, po której przechodzi rehabilitację i to jest powodem jego absencji.


Początkowo, powrót gwiazdy Dallas Mavericks był planowany na okolice pierwszych tygodni grudnia, ale już teraz jest pewne, że przynajmniej do końca tego roku Dirk ciągle będzie zmuszony oglądać mecze przed telewizorem lub na ławce rezerwowych.

„Już od początku mówiłem, że nie wrócę do gry do czasu gdy nie znikną obrzęki i wróci moja forma z przed operacji”. Mówi Dirk. „Mamy początek grudnia i początkowa data powroty jest raczej niemożliwa. Ciągle mam obrzęki i nie pozwalają mi one na powrót do treningów.”

Mimo to Dirk mówi, że z każdym dniem jego kolano jest w lepszej formie i już zaczyna oddawać pojedyncze rzuty. Bez Nowitzkiego Mavs mają bilans 8-10.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *