Kevin McHale stracił córkę

Córka trenera Houston Rockets zmarła w ostatnią sobotę. Alexandra ”Sasha” McHale miała 23 lata. Nie znamy przyczyn śmierci. 

Kevin McHale od 10 listopada nie jest ze swoją drużyną, jak to powiedział „z powodów osobistych”. W tym czasie obowiązki trenera drużyny przejął Kelvin Sampson.

Właściciel Rockets – Leslie Alexander składa najszczersze kondolencje rodzinie trenera. Nazwał on Kevina i jego żonę Lynn ‚‚kochającymi rodzicami, którzy będą potrzebować naszego wsparcia w tym trudnym czasie.” Mówi, że cała organizacja jest teraz w żałobie.

Niektórzy zawodnicy za pośrednictwem mediów okazują swoje wsparcie:

 

 

Kevin McHale był też swego czasu trenerem Minnesota Timberwolves. Właściciel drużyny Glen Taylor mówi: „Gdy Kevin był w naszym klubie, wszyscy obserwowaliśmy jak Sasha dorastała i stawała się niezależną kobietą. Będzie nam jej brakować.”

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *