Sytuacja Wade’a niepewna

Na pewno ci, którzy oglądali ostatnio jakiś mecz Miami Heat zauważyli, że Dwyane Wade nie jest do końca pewny swojej gry. Nie gra na poziomie do jakiego nas przyzwyczaił i niewiadomo czy to się zmieni w najbliższych meczach.

Dopiero się dowiedziałem, że Wade grał we wczorajszym przegranym meczu przeciwko Clippers ze skręconą kostką. Niestety było widać tego skutki, bo 6 punktów w prawie 30 minut gry to jak na takiego zawodnika niewiele.

Zawodnik skręcił lewą kostkę w poniedziałkowym meczu przeciwko Rockets. Nie uczestniczył w środę w treningu z drużyną, a tuż przed samym meczem w Staples Center miał prześwietlenie stopy. Teraz widać, że lepiej dla niego byłoby gdyby przesiedział tamten mecz.

W trzech ostatnich meczach Wade tylko jedno spotkanie (z Rockets, 19 punktów) zakończył z liczbą punktów większą niż 10 (z Grizzlies miał 8 punktów, a z Clippers 6).

Niepewne jest czy Dwyane zagra w dzisiejszym meczu z Nuggets. Trener Spoelstra na to pytanie odpowiada krótko: „We’ll see”.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *