Mickael Pietrus do Pacers?

Danny Granger z Indiana Pacers przez kontuzję będzie zmuszony opuścić najbliższe 3 miesiące. Nie jest to byle jaki zawodnik. W zeszłym sezonie notował średnio 18.7 punktów i 5 zbiórek na mecz. Pacers mogą potrzebować kogoś na jego zastępstwo.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Tak się składa, że drużyna ma możliwość pozyskania jednego zawodnika by uzupełnić skład na czas kontuzji Grangera. Takim zawodnikiem miałby być Mickael Pietrus.

Jedne źródła mówią o tym, że drużyna nie jest bardzo zainteresowana Pietrusem. Inne natomaist, że francuski zawodnik jest już bliski podpisania kontraktu. O tym kto miał rację przekonamy się najprawdopodobniej za parę dni.

W czasie kiedy nie będzie Grangera, swój „time to shine” będzie miał Paul George. To jest odpowiedni moment by pokazać, że może być liderem tej ekipy.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *