Mickael Pietrus do Pacers?

Danny Granger z Indiana Pacers przez kontuzję będzie zmuszony opuścić najbliższe 3 miesiące. Nie jest to byle jaki zawodnik. W zeszłym sezonie notował średnio 18.7 punktów i 5 zbiórek na mecz. Pacers mogą potrzebować kogoś na jego zastępstwo.

Tak się składa, że drużyna ma możliwość pozyskania jednego zawodnika by uzupełnić skład na czas kontuzji Grangera. Takim zawodnikiem miałby być Mickael Pietrus.

Jedne źródła mówią o tym, że drużyna nie jest bardzo zainteresowana Pietrusem. Inne natomaist, że francuski zawodnik jest już bliski podpisania kontraktu. O tym kto miał rację przekonamy się najprawdopodobniej za parę dni.

W czasie kiedy nie będzie Grangera, swój „time to shine” będzie miał Paul George. To jest odpowiedni moment by pokazać, że może być liderem tej ekipy.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *