Brandon Rush kontuzjowany

Zawodnik Golden State Warriors – Brandon Rush w piątkowym meczu przeciwko Memphis Grizzlies doznał poważnie wyglądającej kontuzji. Rush zerwał więzadło krzyżowe przednie – ACL. Identyczna kontuzja do u Derricka Rose’a. Jak potwierdzają władze Warriors, zawodnik nie zagra już do końca sezonu.

Rush może nie jest pierwszą opcją w ataku drużyny z Oakland, ale miał duży wpływ w ofensywę Warriors. Mogą oni odczuć jego brak.

W takim wypadku więcej minut dostanie prawdopodobnie rookie Harrison Barnes i Draymond Green. Richard Jefferson też może liczyć na większą rolę.

Jeśli Warriors wypełnią wniosek o nieaktywnym zawodniku, to mogą dostać możliwość dodania jednego wolnego agenta w zamian za Rusha.

Dotychczas Rush zdobywał 7 punktów na mecz w tym sezonie.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. Wczoraj czytałem o tej klauzuli – w przypadku Warriors jest to jednak mało prawdopodobne ponieważ już w tej chwili są sporo powyżej salary cap.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *