Antonio McDyess wraca do NBA?

Po roku na emeryturze Antonio McDyess rozważa powrót na parkiety najlepszej ligi świata. Zawodnik ma już 38 lat, ale jak twierdzi, ciągle umie grać w kosza.

Jego agent – Andy Miller potwierdził, że McDyess trenował z Houston Rockets, którzy są nim ponoć zainteresowani.

„Antonio rozważa powrót i będzie starał się dostać do jakiejś drużyny.” Mówi jego agent.

McDyess grał w NBA 15 sezonów przed odejściem na emeryturę jako zawodnik Spurs w 2011 roku. Liczne kontuzje i operacje w latach od 2001 do 2004 sprawiły, że jego potencjalnie najlepsze lata spędzał na rehabilitacjach. Antonio McDyess miał jednak kilka dobrych sezonów grając jako role player w Detroit i San Antonio. W swoim ostatnim roku gry zdobywał średnio 5.3 punktów i 5.4 zbiórek na 19 minut gry.

McDyess grał w Denver Nuggets, Phoenix Suns, New York Knicks, Detroit Pistons i na końcu w San Antonio Spurs. Jego statystyki z kariery ro 12 punktów i 7.5 zbiórek na mecz. Był nawet wybrany do All-Star Team w 2001 i zdobył złoty medal z reprezentacją USA na olimpiadzie w 2000 roku w Sydney.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *