Howard ma zagrać w niedzielę.

Los Angeles Lakers planują już w niedzielę pozwolić Dwightowi Howardowi na swój debiut. LAL będą wtedy grać z Sacramento Kings. Howard podobno jest już gotowy do gry i podjęcie większego wysiłku.

„Robi wielkie postępy. Są wielkie szanse, że Dwight zagra już w niedzielę”. Mówią ludzie związani ze sztabem trenerskim Lakers.


Howard jest poza grą od kwietnia, kiedy to przeszedł zabieg na bolących plecach. Nie zagra on na pewno w piątkowym meczu z Kings (starcie numer 1 obu ekip), ale dwa dni później, kiedy LAL mają z nimi drugi mecz z tym samym rywalem.  Właśnie w tym drugim spotkaniu Dwight miałby zadebiutować.

Howard pali się do gry by jakimś stopniu zgrać się z Kobem, Pau’em i Stevem. Lakers pierwszy mecz sezonu zagrają już 30 października z Dallas Mavericks.

„Będę się trochę denerwował za pierwszym razem, ale Nash powiedział, że mi pomoże i wszystko będzie dobrze” – spuentował nowy center Lakers.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. qumawan napisał(a):

    pięknie by było :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *