Jordan Hill wraca do zdrowia

Jordan Hill, który będzie w nadchodzącym sezonie wsparciem z ławki dla Dwighta Howarda i Pau Gasola, szybko wraca do zdrowia. Mówiło się, że będzie musiał poddać się operacji na bolące go plecy, ale tak się nie stanie. 

Operacja Hilla ominie, a więc szybciej powróci on do składu Lakers. Już zapowiada, że będzie w pełni sił na otwierający mecz z Dallas Mavericks.


25-letni Hill jest aktualnie zmuszony opuszczać treningi siłowe ze względu na problemy z plecami. Jego rehabilitacja ma potrwać od 10-14 dni. Zawodnik ostatnio przechodził badania kontrolne, które pozwoliły mu na grę w przed sezonowych meczach. Oczywiście tylko ze względu na to, że w takich meczach zawodnik nie daje z siebie 100% i w każdej chwili, bez konsekwencji dla drużyny może zejść z boiska.

Przypomnijmy, że Hill przedłużył swój kontrakt na 2 lata, który jest wart $8 milionów. Zawodnik przyszedł do Lakers w lutym jako część transferu z Rockets.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *