Dwyane Wade oficjalnie w Li-Ning

Jak pewnie większość z was wie Dwyane Wade zmienił ostatnio swojego dotychczasowego sponsora i producenta butów – markę Jordan Brand na Li-Ning (pisałem o tym tutaj). Od nowego sezonu to właśnie w tych butach będzie biegał „Flash”. 

Dwyane stworzył z pomocą Li-Ning własną markę nazwaną po prostu „Wade”. Historia podobna do Jordana w Nike. Sygnowane nazwiskiem Wade’a buty będą produkowane i dla dzieci i dla dorosłych. Mają być o wiele tańsze od tych z Jordan Brand, ale nie ma co się dziwić.


 „To wielki zaszczyt móc powitać Dwyane Wade’a w naszej Li-Ning.” Powiedział założyciel pan Li Ning. „Dwyane jest supergwiazdą dzięki swoim osiągnięciom, ale także dzięki sposobowi bycia na i poza parkietami NBA. Musiałem zrozumieć co go motywuje, na czym mu zależy i co chce osiągnąć w prywatnym i profesjonalnym życiu w nadchodzących latach. Istnieją znaczne podobieństwa między Wade’m i mną w tym względzie. Nie mogłem być bardziej podekscytowany z rozwoju naszej marki z tym właśnie zawodnikiem.”
Li-Ning w zeszłym roku ogłosiło, ze ich dochody wyniosły 1,4 miliarda dolarów. Teraz, gdy podpisali kontrakt z gwiazdą NBA, a na dodatek aktualnym mistrzem ligi, firma zakłada znaczny wzrost dochodowy i w przyszłych latach możliwość konkurowania z największymi firmami na rynku.

 

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. Mike napisał(a):

    Chińczyki to są naprawdę bezczelni. Założyli sobie swoją firmę buciarską ale logo to już wzięli łącząc istniejące Reeboka i Nike.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *