Nowe plotki o Iversonie

W tym tygodniu pojawiła się plotka, o tym, że Allen Iverson znów wrócić na koszykarskie parkiety. Niestety nie te z NBA, ale w … Izraelu. Plotka została od razu zdementowana.

Plan miał być taki, że AI zagrałby w Izraelu, potem drużyny z najlepszej ligi świata by go zobaczyły i dołączyły do któregoś zespołu. Podobno każda drużyna pamięta o Iversonie, nawet widzieli jak on gra, ale nie są zainteresowani.


Allen według plotek miał grać dla drużyny Maccabi Haifa. Za parę tygodni ten team miał być w Stanach Zjednoczonych żeby zagrać dwa przed sezonowe mecze. Jeden z Warriors, a drugi z  Timberwolves. Na dodatek trener Maccabi, Brad Greenberg jest byłym GM’em Sixers.

Te informacje zostały od razu zdementowane, sam trener drużyny powiedział, że to nie prawda.

To naturalne, że ludzie łączą Iversona z nami i tworzą takie plotki, ale prawda jest taka, że nie rozmawiałem z nim od lat.” Powiedział Greenberg.

Iverson nie zagra w tym sezonie w NBA, a co za tym idzie, jego prawdopodobnie ostatnia szansa na powrót przepadła. Wielka szkoda, bo każdy chciałby go zobaczyć jeszcze chociaż na jeden mecz w NBA, ale to już chyba koniec.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

2 komentarze

  1. Slyde napisał(a):

    Czyli pewnie Chiny…jako fan Iversona to dla mnie wielki cios że taki zawodnik nie zagra w NBA ja bym go dokoptował do Celtics lub Lakers lub Heat. Za min dla weterana by mieli fajnego zaowdnika i kilkanaście tysięcy fanów wiecej.Ale GM’mem nie jestem….

  2. Mateusz Babiarz napisał(a):

    AI ma problem bo jest rozdarty między ambicją sportową (grą w NBA) i tym, że potrzebuje pieniędzy.

    Do NBA nikt go nie weźmie, bo to nie jest grzeczny weteran, który będzie siedział na ławce i pomagał młodszym graczom na treningach. Skoro tak, to po co sadzać się na minie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *