Reklama Nike LeBron 10

Nike wypuściło nową reklamę butów sygnowanych nazwiskiem LeBrona. „LeBron X” to ich najnowszy i jak na razie najdroższy model.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

3 komentarze

  1. tomtom pisze:

    nie ma to jak reklama, w której na dobrą sprawę nie widać produktu, marketingowcy z Nike`a chyba się zdrowo w głowę uderzyli :) .. zresztą sprawdziłem sobie – straszne brzydale te buty :) toporne jak cały LeBron

  2. c. pisze:

    buty LeBrona nigdy nie były butem dla każdego zawodnika – albo ktoś się w nich odnalazł, albo nie. LB10 ponoć bardzo dobrze spisują się na parkiecie.

  3. Enbiejpl Woy pisze:

    @0dee02a7ce396b9af71a48c57e9646cd:disqus o tym właśnie mówię przy kupowaniu butów , dla mnie każdy inaczej czuje się w każdym bucie, zwłaszcza w jordanach lub lebronach. kilku moich znajomych i ja sam kupowaliśmy-graliśmy w LBJ’ach czy MJ’ach i każdy ma inny punkt widzenia. są niższi gracze,którzy uważają lebrony za przereklamowane ze względu na zbyt sztywne kostki, czasami raniące stopy i stawy. jordany z kolei bardziej służą niższym a wysokim nie leży brak pewności w usztywnieniu kostki (sam narzekałem na niejeden model w którym łatwo skręcić stopę stając na krawędzi zewnętrznej buta). sam nigdy nie kupuję butów bez przymiarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *