Cole na dłużej w Miami.

Miami HeatPo bardzo solidnych występach w debiutanckim sezonie, okraszonych tytułem Mistrza NBA, nie było niespodzianki, w fakcie, że Heat zdecydowali się wykorzystać opcję w kontrakcie drugoroczniaka. Wg oficjalnych doniesień Norris Cole, przystał na warunki klubu i pozostanie z florydzką drużyną do końca sezonu 2013-14.

23-letni Cole trafił do Heat w dzień draftu w 2011 roku, poprzez wymianę z Minnesotą T-Wolves. Określany mianem Energizera rozgrywający, zaliczał w pierwszym sezonie średnie na poziomie: 6,8 pkt i 2,0 as w meczu sezonu zasadniczego. Podczas play offs dostawał on już większy kredyt zaufania od trenera, a sam zawodnik zostawał  w grze 19 minut podczas których notował: 7,9pkt.

Heat na wykorzystanie opcji w kontrakcie mieli czas do 31 października. Teraz playmaker może skoncentrować się na przygotowaniach do sezonu i skutecznie uzupełniać grę Mario Chalmersa.

Po stronie klubu  i w składzie pozostaje już tylko jedna niewiadoma, czy Erik Spoelstra dobierze do zespołu weterana Juwana Howarda czy może postawi na jednego z testowanych zawodników jak Mickell Gladness i Jarvis Varnado.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *