Raja Bell jednak trenuje z Jazz?

Sprzeczne sygnały dochodzą ostatnio z Salt Lake City w sprawie Raja’y Bella. Doświadczony gracz jest mocno skonfliktowany ze sztabem trenerskim, a mimo to znalazł się w 19-osobowej kadrze na rozpoczynający się obóz przygotowawczy.

Bell oficjalnie informował, że liczy na wykupienie swojego kontraktu i będzie próbował uzyskać angaż w pochodzących z rodzinnego Miami Heat. Niepowodzenie w negocjacjach zaowocowało stanowiskiem władz jakoby miał zakaz wstępu na klubowe obiekty treningowe. Zaskakująco dwa dni temu Jazz postanowili włączyć go jednak do drużyny.

Jak poinformował klub w swoim komunikacie – jest to w interesie obu stron. 36-letni obrońca ma zarobić za ostatni rok kontraktu 3.5 mln $.

Biorąc pod uwagę, że nie chce się zgodzić na rezygnację z części pieniędzy i wykupienie swojej umowy Jazz chcą go przygotować do sezonu i liczyć na wymianę pozwalającą innemu klubowi na finansową ulgę przed startem kolejnego sezonu.

Pytanie tylko, czy gracz będzie się przykładał do treningów i czy jest w stanie współpracować z Ty Corbinem po tym jak sam określił, że ich kłótnie doprowadziły do „nienaprawialnych zniszczeń”.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *