Kurczakożerca dostał angaż w Ostrogach.

San Antonio SpursZ cyklu Enbiej Fun.

Ta rozmowa trwała chwilę..Kilka minut po lunchu Tymoteusz Duncan odebrał swój telefon. Początkowo nie rozpoznał głosu, gdyż w słuchawce było tylko słychać mlaskanie..

– Helloł?

– Z tej strony Eddy.

– Jaki Eddyyy?

– No jak jaki? Curry…

– Przepraszam to chyba pomyłka.

Po chwili podobna akcja. Mlaskanie w słuchawce w połączeniu z odgłosem chrupanych kości!

– Tim!! Bardzo dobry dowcip prawie się nabrałem;-) hahahaaa..

– Przepraszam, kto mówi?

– Jak to kto, Eddy. Ten sam z którym rozmawiałeś przed minutą. Ten sam, który będzie z Tobą czyścił tablice w San Antonio.

– A ten (ekhm) Eddy. Eddy Curry! W czym mogę Ci pomóc, stary?!

– No skoro już mamy razem grać i Ty będziesz mi pomagał w treningach i dostaniu się do waszego wyjściowego składu to może powiedziałbyś czy w San Antonio serwują gdzieś jakieś dobre kurczaki?? Wiesz nie  mówię o takich tam kubełkach z Kentucky, mam tu na myśli naprawdę coś wielkiego.

– Nie nie wiem stary, ale się dowiem i dam Ci znać. Do usłyszenia. (trzask słuchawki)

Po chwili Tim Duncan dzwonił już do Grega Popovicha z pytaniem czy to był zły sen czy rzeczywiście nowym podkoszowym Ostróg został Wielki Kurczakożerca. Pomyślał, że to może Shaq robi sobie z niego kolejne ‚jaja’. Wszyscy w NBA znają Tima i wiedzą, że się nie śmieje. Popp potwierdził, iż E.C. pojawi się na campie i pierwszych treningach, ale umowa nie jest gwarantowana..Duncan chciał też dzwonić do Roberta Horry’ego, Davida Robinsona i Antoine’a Carra, ale trener odwiódł go od pomysłu kolejnych wzmocnień.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

  1. Mateusz Babiarz napisał(a):

    Ja Wam dam śmiać się z moich Spurs. Z Eddy’ego się śmiejcie, śmiało – pierwsze info na twitterze mówiło, że zrzucił kolejne 15 lbs. Jak się ogarnie, to może jeszcze coś znaczyć w lidze.

  2. Triple eX napisał(a):

    Mateusz, moja teoria mówi, że zgubił trochę wagi bo już nie ma za co żreć… Dostanie angaż i nadrobi „zaległości”… ;))

  3. bartol86 napisał(a):

    ja tam wierze w chlopaka zawsze mu kibicowalem pamietam jak zostal wybrany w drafcie razem z tysonem chandlkerem przez chicago i gral calkiem dobrze to samo w knicks moze przypomni sobie jak sie kiedys gralo ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *