Steve Blake doznał kontuzji… na parkingu

Los Angeles Lakers podali wczoraj, że Steve Blake doznał kontuzji stopy i wypadnie z treningów na około trzy tygodnie. Rezerwowy rozgrywający ekipy z LA urazu nabawił się w bardzo nietypowy sposób – nadepnął na drut kolczasty na parkingu.

Pod nieobecność Blake’a rolę zmienników Steve’a Nasha będą pełnić Chris Duhon (pozyskany w ramach wymiany, która sprowadziła do Lakers Dwighta Howarda) i młody Darius Morris.

Doświadczony Blake wszedł właśnie w trzeci rok gry dla LAL, ale w zgodnej opinii fachowców nie daje zespołowi tak wiele jak od niego oczekiwano. W poprzednich rozgrywkach notował 5.2 ppg i 3.3 apg w średnio 23 minuty gry na mecz.

W czasie dziewięcioletniej kariery na parkietach NBA rozgrywający reprezentował także barwy Washington Wizards, Portland Trail Blazers, Denver Nuggets, Milwaukee Bucks i Los Angeles Clippers.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. Jordan napisał(a):

    Co za oferma :/ Jak można wdepnąć w drut kolczasty.. Poza tym, co on na boso chodzi jak Cejrowski? :p

  2. lollo napisał(a):

    jestem ciekaw ile haju za to zgarnie od administratora parkingu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *