Wielki Kangur wraca do treningów.

Autor: Hubert Krzywda / Koszykówka.net

Golden State WarriorsWielki nieobecny Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Andrew Bogut, który miał w zeszłym sezonie spore problemy z kontuzjowaną kostką wrócił do treningów. Na nich podejmuje już pierwsze ćwiczenia skocznościowe, jednak nie trenuje jeszcze z pełnym obciążeniem. Być może kilka następnych dni i postępy idące z treningiem pozwolą na podwyższenie poprzeczki Australijczykowi.

Jak na razie Bogut nie jest także dopuszczany do wspólnych treningów z pozostałymi graczami, gdzie mogłoby dojść do gry kontaktowej. Wszystko z uwagi na jego wysoką podatność na kontuzje, z którą zmaga się od dobrych kilku sezonów. Wojownicy i Mark Jackson chcą zrobić wszystko co w ich mocy, by w sezonie zasadniczym wykorzystać w pełni zdrowego i z wyleczonymi dolegliwościami Kangura.

Niespełna 28-letni gracz czuje powoli głód piłki i chciałby rozegrać chociaż dwa spotkania przed sezonem, mimo tego nie chce na siłę kusić złego losu. Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie nowy oraz niewykorzystany jak dotychczas w Oakland środkowy Warriors rozegrał zaledwie 12 spotkań w swoim poprzednim klubie z Milwaukee. Jak donosiliśmy niedawno, również drugi z kreowanych liderów, Stephon Curry, stawia pierwsze kroki po rehabilitacji i ma być gotowy na start rozgrywek 2012-13.

2 komentarze

  1. moshi moshi napisał(a):

    no to warriors porządzą od początku sezonu z dwoma potencjalnymi all-starami w szpitalu

  2. Currose napisał(a):

    Liczę na PO dla moich Warriors!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *