Curry gotowy do gry!

Golden State WarriorsStojący przed swoim 4 rokiem w lidze, Stephon Curry, gwiazda Golden State Warriors może spać spokojnie i skoncetrować się na przygotowaniach do 82-meczowego sezonu. Obrońca otrzymał zielone światło od klubowych lekarzy oraz specjalisty zajmującego się jego przypadkiem na rozpoczęcie przygotowań do sezonu 2012-13.

Curry cierpiał na uraz stawu skokowego, który wyeliminował go z poprzednich rozgrywek. Pod koniec kwietnia syn byłego zawodnika Hornets i RaptorsDella Curry – przeszedł specjalistyczny zabieg na chorym stawie i kolejne miesiące poświęcił rehabilitacji. Ten uraz prawej kostki wyeliminował go z kadry amerykańskiej, która zdobyła złoty medal w londyńskich igrzyskach.

Stephon ma nad czym pracować, bowiem w ostatnim sezonie zdobywał on najniższe średnie 14.7pkt i 5.3as na mecz. Jego zespół w nadchodzących rozgrywkach może po kilku zmianach znów poważnie myśleć o play offs.

Teraz czas na Andrew Boguta i podobne,pomyślne wieści dla Wojowników.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *