Bledsoe na dłużej z Clippers.

Los Angeles ClippersLos Angeles Clippers oficjalnie podali do wiadomości, że zdecydowali się na wykorzystanie opcji czwartego roku z zapisu w kontrakcie swojego rozgrywającego. Tym samym Eric Bledsoe zostanie w klubie z Kalifornii na swój czwarty w NBA sezon.

Zmiennik Chrisa Paula i obrońca, który powalczy o minuty na parkiecie z powracającym po urazie ścięgna Achillesa, Chauncey’em Billupsem, dotychczas 132 razy zakładał trykot Clippersów podczas rozgrywek sezonu zasadniczego i play offs.

Jego średnie z ostatniego sezonu mocno spadły do poziomu 3,3pkt i 1,6as a to był efekt zakontraktowania przez Lob City Chrisa Paula. Efekt pozyskania zawodnika formatu All Star spowodował malejące minuty w grze dla 22-latka. W nowym sezonie wcale nie musi być lepiej, bowiem Clippers pozyskali w off season Jamala Crawforda, który lubi balansować pomiędzy pozycją numer 1 i 2.

18 wybór draftu z 2010 roku ma przed sobą trudny sezon, podczas którego zmuszony będzie walczyć o minuty na parkiecie oraz udowodnić swoją przydantość w teamie Vinny’ego Del Negro.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *