J.R. Smith i jego tatuaże

Jak każdy wie, w NBA popularne są tatuaże. Nawet nasz Gortat ma ich kilka. J.R. Smith jest jednak w kompletnie innej kategorii jeśli chodzi o atrament na swoim ciele. Licząc te większe na szybko ma ich około 15, z czego jeden zajmuje całe plecy. To jest, powiedzmy, specyficzny zawodnik z nietypowym charakterem. I za to go lubimy.

J.R. Smith to jeden z tych zawodników, których lubię i szanuję. Może miał trochę wpadek, ale nikt nie jest idealny. Lubię go za jego niesamowite wsady, styl bycia i wspomniane tatuaże. Poniżej lista „dzieł” na ciele J.R.

1.

Logo NBA na palcu J.R. pokazuje, że „ożenił się on z ligą”, kiedy do niej przybył, a est.04 reprezentuje datę, w której został wybrany z numerem 18 w drafcie.

2.

„Swish” to nickname Smitha. Tak jest nazywany przez kolegów.

3.

 

Po dwóch stronach szyi, Smith ma wytatuowane loga Autobotów i Decepticonów z „Transformersów”. Pod logiem Autobotów jest napisane “Live Now”, a pod logiemDecepticonów jest napis “Die Later”. Czemu akurat loga z tego filmu? „Podobała mi się druga część” – J.R. Smith.

4.

Na prawej piersi Smith ma portret swojej mamy z dopiskiem „Mama’a Boy” co oznacza jego przywiązanie do mamy.

5.

Tatuaż na plecach jest tym największym jaki J.R. ma w swojej kolekcji. Na środku, osoba z numerem jeden to prawdopodobnie sam Smith, ale reszty nie potrafię zdefiniować.

6.

„Young Money” jest to wytwórnia muzyczna, do której należą między innymi Lil Wayne czy Drake, ale ten tatuaż nie oznacza, że Smith też tam należy. Jest to podobno „Young Money Athletes” (cokolwiek by to było).

7.

Smith uważa, że jest królem New Jersey – tam się urodził. Stąd ten tatuaż.

8.

Tatuaż przedstawia Smitha wsadzającego piłkę do kosza na tle płomieni. Na początku myślałem, że jest to MJ, ale myliłem się. Ogólnie jeden z lepszych tatuaży.

9.

„In Love With My Money” – Czyli Smith i jego miłość do pieniędzy.

10.

11.

Smith wytatuował sobie ręce złożone do modlitwy z dopiskiem „In Loving Memory of Betty Smith”. Chodzi o babcię zawodnika.

12.

Demi to imię córki Smitha.

13.

Tu mamy zaznaczone 3 tatuaże. Jeden to logo i koszulka Jordana, drugi to portret jego córki (ojcem chrzestnym jest podobno Chris Paul), jest tam też logo drużyny hokejowej z jego rodzinnego miasta „New Jersey Devils”.

14.

15.

Brak Smitha, z którym zawodnik jest bardzo blisko.

To ją tylko największe i te mające jakieś znaczenie tatuaże. Licząc jakieś gwiazdki czy małe znaczki byłoby tego znacznie więcej.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *