Heat zamykają skład.

Miami HeatPo drugim try out’cie na Flordydzie, angaż w szeregach Mistrza NBA 2012 wywalczył sobie Josh Harrellson. Dla absolwenta uniwersytetu Kentucky będzie to drugi sezon w lidze, a ostatni sezon spędził on w Nowym Jorku, będąc zawodnikiem szerszej rotacji trenerów D’Antoniego i Woodsona.

Harrellson ma w Miami zostać zmiennikiem nowo kreowanego centra Chrisa Bosha i załatać dziurę na ławce Erika Spoelstry po odejściu Eddy’ego Curry. 

W minionych rozgrywkach zaliczył on 37 występów w lidze, a swój rekord 18 punktów ustanowił w meczu przeciwko Bobcats. Ponadto, innym udanym spotkaniem podkoszowego była potyczka z Kings, kiedy zanotował dublet – 14pkt i 12zb. Przeciętnie notował on 4,4pkt i 3,9zb.

Harrellson w off-season został wysłany do Houston Rockets w zamian za Marcusa Camby’ego ale Rakiety nie zamierzały korzystać z usług zawodnika i zwolniły go.  Teraz z Heat związał się jednoroczną – niegwarantowaną – umową. Oto skład Żaru na sezon 2012-13:

C – Chris Bosh, Joel Anthony, Dexter Pittman, Josh Harrellson

PF – Udonis Haslem, Rashard Lewis

SF – LeBron James, Shane Battier, James Jones

SG – Dwayne Wade, Ray Allen, Mike Miller

PG – Mario Chalmers , Norris Cole.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *