Big Fish trenuje z Jeziorowcami.

Los Angeles Lakers logoKilka dni wstecz pisałem, że Derek Fisher tego lata odrzucił propozycję gry wśród Chicago Bulls. 5-krotny Mistrz NBA liczył na oferty z Oklahomy City, Miami Heat oraz New York Knicks. Ostatecznie każda z tych drużyn zdecydowała się na inne ruchy, nawet niekoniecznie w perspektywie pozycji rozgrywającego. Big Fish pozostaje bezrobotny ale mimo tego stara się dbać o swoją sportową formę.

Jak się okazuje wieloletni przyjaciel Kobego Bryanta na dwa tygodnie przed rozpoczęciem oficjalnych treningów kalifornijczyków pojawił się na obiektach 16-krotnych Mistrzów ligi. Ponadto Fish był też widziany na wspólnym treningu z nowym nabytkiem, Stevem Nashem.

37-latek ciągle ma nadzieję na dostanie się do jednej z drużyn NBA, a regularne praktyki  mają mu to zagwarantować. Jak wiadomo, zwykle przed pierwszym i oficjalnym campem, większość drużyn zapełnia swoje składy, dając szansę walki o miejsce w ich składzie mniej doświadczonym graczom, żółtodziobom niewybranym w drafcie lub podstarzałym weteranom. Być może znajdzie się jeszcze miejsce dla Dereka, który nie może aż tak szybko wrócić do Lakers.

Powodem wątpliwego zainteresowania klubu jest fakt, iż Lakers w swoim składzie mają już 4 rozgrywających: S. Nasha, S. Blake’a, D. Morrisa i C. Duhona, i raczej nie potrzebują piątego koła u wozu. Dodatkowo, jeśli nawet chcieliby pozyskać Dereka to po ostatniej wymianie z Thunder, mogliby to zrobić nie wcześniej niż w marcu 2013, ze względu na ligowe regulacje.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. MiQs napisał(a):

    Poprawka 16 krotnych,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *