JR Smith chce mistrzostwa, a Okur generuje coraz większe zainteresowanie

Autor: Hubert Krzywda / Koszykówka.net

J.R Smith jest bardzo odważny w sowich zamiarach, gdyż zapowiada mistrzostwo dla swojej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Obrońca Knicks twierdzi, że rozmawiał z wieloma fanami zespołu i ci są spragnieni mistrzostwa dla swojego ukochanego klubu.

Na pytanie, czego mogą się spodziewać fani Knicks w nadchodzącym sezonie, Smith odparł bardzo szczerze – „Mistrzostwa!”.

Nic mniej. Jeśli zgodzimy się na cokolwiek mniej, to już możemy stanąć na starcie do przegrywania.

A jak będzie? O tym przekonamy się dopierow  przyszłym roku, aczkolwiek już teraz należy pogratulować Smithowi odwagi w zapowiedziach.

Tymczasem, Mehmet Okur, doświadczony turecki środkowy, który ma za sobą już 10 sezonów w lidze NBA jest ostatnio w orbicie zainteresowań klubów nie tylko za Oceanem, ale i w Europie.

32 letni zawodnik ma za sobą niezbyt udany sezon, w którym rozegrał zaledwie 17 spotkań (7.6 pkt, 4.8 zb) a następnie został wytransferowany do Portland, skąd go zwolniono.

Tym razem Turek znalazł się na liście życzeń lubujących się ostatnio w Europejczykach (Rubio, Shved, Kirilenko, Pekovic) działaczach z Minnesoty. Ci chcą go zatrudnić jedynie za wynagrodzenie minimalne, jakie przysługuje weteranom, jednak to mierzącego 211 cm wzrostu gracza nie zadowala.

Wobec powyższej sytuacji graczem tym zainteresowani są w Galatasaray, gdzie podobno szykują dla niego większe pieniądze.

Okur grać potrafi, co pokazywał szczególnie w sezonie 2005-06, kiedy w barwach Jazz notował 18.2pkt oraz 9.1zb na mecz. Było to już trochę dawno, jednak w Europie gracz ten mógłby jeszcze z powodzeniem dominować na swojej pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *