Olek Czyż i jego nowy Mercedes

Wcześniej Mateusz pisał o nowym samochodzie Jonasa Jerebko, a chwilę temu Olek Czyż wstawił zdjęcie na twitterze ze swoim nowym samochodem. Prezentuje się nie najgorzej.


Za dużo samochodu na zdjęciu nie widać, a sam w mercedesach się nie specjalizuję, ale stawiam, że to model AMG (jeśli się mylę to mnie poprawcie).

Czyż równo miesiąc temu podpisał kontrakt z Virtusem Rzym. Niestety próby dostania się do NBA się nie udały, więc Olek musiał próbować poza Stanami Zjednoczonymi. Może za rok.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

9 komentarzy

 1. Jan Arnulf Kmiecik napisał(a):

  jest to C klasa, ale wg mnie nie jest to model AMG poniewaz kierownica jest normalna, w AMG zazwyczaj jest z trzema ramieniami, czyli bardziej sportowa i ma mniejsza srednice aby zmiana kierunku samochodu nastepowala szybciej

 2. niepoprawny napisał(a):

  Nie wiem w jakim on stanie mieszka, ale blachy ma jakieś takie europejskie…

 3. know napisał(a):

  To c-klasa :) i na pewno nie AMG bo AMG ma inną „atrapę” czy też „grill” jak kto woli :)
  btw. dlaczego nie mogę komentować na fb??

 4. EL napisał(a):

  C klasa. Na pewno nie AMG. Inna kierownica, inne zegary i wiele innych różnic:) Pewnie w coupe.Ale też bym nie pogardził:) A blachy Europejskie bo gra we Włoszech:) A może to służbowa fura?:) Często w zachodnich klubach zawodnicy dostają i mieszkania i samochody na czas obowiązywania kontraktu

 5. tomtom napisał(a):

  a kto to ten Olek Czyż ? normalnie news dnia zapodaliście … ktoś mi wytłumaczy fenomen tych wszystkich gó$#%nych portali społecznościowych dla sfrustrowanych debili i zakompleksionych lansiarzy ?

 6. Adam Wi$niewski #10 napisał(a):

  Możliwe, że Czyż dostał go od swojego nowego klubu. Gra we włoszech. Dzięki za poprawkę samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *