Blatche na Brooklynie.

Brooklyn NetsKilka dni temu donosiliśmy o potencjalnych przenosinach Andray’a Blatche na Brooklyn do Nets. Wg informacji Yahoo oraz ESPN – amnestionowany przez Wizards 26-latek – doszedł do porozumienia ze sternikami klubu i na początku przyszłego tygodnia parafuje niegwarantowaną, jednoroczną umowę.

23 miliony dolarów przeleje na konto gracza jego poprzedni klub, a wśród Sieci – ten lubujący się w rzutach z dystansu zawodnik – zagra za ligowe minimum dla weterana.

Blatche, który ma średnie z ostatniego sezonu w karierze na poziomie 9,9pkt i 5,4zb w rotacji podkoszowej Avery’ego Johnsona powalczy o minuty z Krisem Humphriesem i Reggie Evansem.  Silny skrzydłowy na początku tego tygodnia spotkał się z trenerem Sieci i po akceptacji z jego strony dostał nową szansę na grę w najlepszej lidze świata. Jak pamiętacie to całkiem niedawno mówiono o Blatche w perspektywie gry w D-League..

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. manek napisał(a):

    liczby Andray’a to 8.5 i 5.8 w 26 meczach poprzedniego sezonu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *