Dwight Howard podziękował fanom w Orlando…

… przy pomocy całostronnicowej reklamy w Orlando Sentinel. Szczerze to nie wiem czy to był dobry ruch. Z jednej strony przez większość czasu w Orlando kibice mocno wspierali Howarda, a on odpłacał im się dobrą grą. Z drugiej czy można liczyć, że kilkaset dolarów wydanych na reklamę sprawi, że fani zapomną o jego odejściu i praktycznym rozbiciu drużyny?

Poniżej cała reklama. Źródło: Blog Orlando Sentinel.

Całostronnicowe podziękowanie Dwighta Howarda w Orlando Sentinel

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. niepoprawny napisał(a):

    Ładny gest ze strony Supermana. No cóż, moim zdaniem Magic zawalili sprawę po całości, bo była szansa, aby Dwight dalej grał w Orlando, ale tą szansę stracili nie teraz, nie rok temu, a jakieś 3 lata temu…

    Mogli pozbyć się Nelsona, mogli nie wymieniać Bass’a, mogli (nie wiem dlaczego to zrobili) nie oddawać Andersona, mogli nie przedłużać kontraktu Hedo, mogli pozyskać D-Willa jak odchodził z Utah, mogli lepiej wymienić MG13(4)… mogli nawet teraz wziąć picki od Rockets lub ofertę Nets… ale jak tam się cieszę, bo Sixers dostali genialnego centra i stali się top5 Wschodu, a Magic… no cóż, o PO mogą zapomnieć przez najbliższe 2-3 (20) lat/a.

  2. Mike napisał(a):

    Całostronicowa reklama kosztuje raczej więcej niż kilkaset dolarów, i też sądzę, że po jego szopce można to różnie odebrać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *