Nets testują Curry’ego i Armstronga. Green pozostaje na posterunku

Źródła stacji ESPN New York potwierdziły, że Brooklyn Nets zaprosili na testy Eddy’ego Curry’ego. 29-letni center jest wolnym zawodnikiem po tym jak nieudało mu się wywalczyć miejsca w rotacji Miami Heat.

Serwis Yahoo! Sports dodatkowo poinformował o testach Hiltona Armstronga. 27-letni środkowy ostatnie rozgrywki spędził we Francji w drużynie ASVELu.

Curry ma za sobą trzy nieudane sezony. W sumie od sezonu 2008/2009 rozegrał jedynie 24 spotkania (tylko 1 w podstawowym składzie). Ciągnęła się za nim opinia gracza bardzo przełaconego i mającego wieczne problemy z nadwagą.

W czasie trwającej już 10 lat przygody z NBA notuje średnio 13.0 ppg, 5.2 rpg i 0.7 bpg.

Nets chcą się wzmocnić pod koszem by mieć wartościowego zmiennika dla Brooka Lopeza. W tej chwili w ich składzie jest 13 zawodników z gwarantowanymi umowami.

Wcześniej drużyna z Brooklynu była jeszcze zainteresowana pozyskaniem Donte Greena (SF, 24 lata), ale podczas testów w sobotę skrzydłowy złamał kostkę i będzie musiał poddać się operacji. Jego agent, Chris Luchey, potwierdził że w tej sytuacji nie ma mowy o dalszych negocjacjach kontraktowych.

Mimo wszystko temat zatrudnienia Greena może powrócić po tym jak wyzdrowieje. Nets liczyli, że będzie on pierwszym zmiennikiem Geralda Wallace’a. Sam gracz jest podekscytowany możliwością gry w Nowy Jorku i ma zostać na posterunku by wkrótce dołączyć do zespołu.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. Brooklynite pisze:

    Martwie sie. Niezbyt mocna lawka rezerwowa… Poza S5 nie widze w Brooklynie zawodnikow na Play-Offy

  2. lordam pisze:

    Curry moim zdaniem jeden z najwiekszych zmarnowanych talentów ostatniej dekady, straszne jak tak dobry Center stoczył się całkowicie poprzez kontuzje i nadwagę, pamiętam jak Chicago miało 2 młode wieże Chandler- Curry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *