Weiss wraca w szeregi Hawks.

Były pierwszy trener Atlanty Hawks, który w przeszłości pracował z takimi sławami jak Dominique Wilkins, Kevin Willis i Mookie Blaylock wraca do źródeł. Bob Weiss, który w przeszłości związany był z Jastrzębiami, prowadząc ich w latach 1990-93 dołączył do sztabu szkoleniowego trenera Larry’ego Drew.

70-letni Weiss w przeszłości związany był z klubami z San Antonio (1986-88), L.A. Clippers (1993-94) i Seattle (2005-6). To również były rozgrywający klubów NBA. Reprezentował on barwy Sixers, Sonics, Bucks, Bulls czy Bullets, a karierę zawodnika zakończył w 1977 roku.

Jego największym osiągnięciem w karierze jest tytuł Mistrza NBA z 1967 roku, w barwach Sixers. Nowym stanowiskiem trenera-weterana będzie asystowanie i konsultowanie taktyki z Larrym Drew.  Tym samym Weiss dołączy do Nicka Van Exela, Lestera Connera i Boba Bendera.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *