Dwyane Wade wraca na parkiet

Źródło – Twitter zawodnika

 Dwukrotny mistrz NBA, Dwyane Wade wraca do treningów po przejściu operacji lewego kolana, która miała miejsce 9. lipca. Właśnie przez ten zabieg nie zobaczyliśmy Wade’a podczas Igrzysk Olimpijskich.

Już przez playoffs Dwyane grał z bólem kolana. Jednak mimo to wciąż potrafił rzucać 22.8 punktów i zbierać 5.2 zbiórki na mecz. Wczoraj Wade powrócił do treningów. Pierwszy dzień na sali rozpoczął z jednym z trenerów Heat – Davidem Fizdale’m.


Ostatnie dni Wade spędził promując na świecie swoją książkę o jego życiu jako samotny ojciec, która będzie wychodzić za około miesiąc. Teraz zawodnik znalazł trochę czasu i postanowił zobaczyć jak będzie się czuł na boisku.
Sztab trenerski nie chce popędzać zawodnika i daje mu czas na powrót do pełni sił. Treningi drużynowe rozpoczną się za miesiąc, a do tego czasu Wade chce być już w 100% zdrowy.

Heat rozpoczynają sezon 30 października. Gracze Heat w swoim domu będą gościć Boston Celtics.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *