Lakers najlepsi „na papierze” według Bosha

Chris Bosh udzielił wczoraj wywiadu dla radia WQAM Sports w Miami. Wypowiedział się na temat nowych wzmocnień drużyny Lakers. Jak twierdzi Bosh, Lakers są aktualnie najlepszą drużyną „na papierze” w lidze, czyli taką drużyną jaką ogłoszono Heat zaraz po stworzeniu big 3.

Od czasu oficjalnego transferu, w którym Lakers pozyskali Howarda minęły już około 2 tygodnie. Ludzie jeszcze nie przestają o tym mówić, Chris Bosh też nie.

Myślę, że Lakers, mam na myśli na papierze, są prawdopodobnie najlepszą drużyną na zachodzie i w całej lidze . Mówię, na papierze, ale to jest bardzo długi sezon. Najlepsza drużyna nigdy nie jest tą, która najlepiej zaczyna sezon.” Mówi Bosh.

W Los Angeles jest talent, to jest pewne. Mają bardzo dobrą siłę podkoszową, jednych z dwóch najlepszych obrońców, którzy kiedykolwiek grali w NBA i na 100% po zakończeniu karier, co jest bliskie, będą w Hall Of Fame. Właśnie… Kobe i Steve zaraz zakończą kariery i LAL nie będzie tak dobre. To oznacza, że drużyna ma góra 2 lata na próbę zdobycia mistrzostwa z tymi zawodnikami. To będzie ciężkie. Thunder może nie mają tyle All Starów co Lakers, ale są bardzo młodzi, a już grali w finale NBA. Są też oczywiście obecni mistrzowie czyli Heat. Oni też potrafią wiele, bo przecież mistrzami nie zostaje się przez przypadek, a LeBron jest w bardzo dobrej kondycji. W Miami też dokonali wzmocnień, między innymi w formie Ray’a Allena.

Wróćmy jednak do słów Bosha:

„Wiemy, że jesteśmy mistrzami, ale musimy zacząć od początku. Mamy dużo chemii do budowania, musimy wyjść i grać od nowa.”

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

3 komentarze

 1. Tomek Piwek napisał(a):

  Chris Bosh niech nie będzie taki pewny siebie bo na zachodzie też jest nowe wzmocnienie jest to alternatywa w los angeles jest to los angeles clippers to oni obecnie w ciągu ostatniego sezonu zrobili wielki postęmp i przełomowy awans na 2 rundę play off a jeszcze w sezonie 2010/11 griffin sam nic nie mugł zrobić drużyna
  była na 15 miejscu zachodniej konferencji oni w przyszłym sezonie jeszcze krok dalej zrobią.
  Natomiast Boston Celtics w zeszłym już sezonie także zrobili dużo nie miejąc w rezerwie żadnego zawodnika dobrego do dyspozycji czterech zawodników było nie dyspozycyjni do gry ze wzgędu na chorobę kontuzji.teraz zapowiada się nowy scenariusz i lekko zmieniona rotacja .
  Boston Będzie walczył do ostatniej kropli krwi chodziby kontuzje złapali 3/4 składu drużyny ,Do ostatniej krwi.

  • ROCH napisał(a):

   Nie filozofuj ziomuś, tylko poucz się ortografii bo rok szkolny się zaczyna za tydzień.
   Wracając do tematu bosh ma racje. „Lejkersi” mogą zdobyć mistrzostwo ale tylko za rok.

  • Marcin#10 napisał(a):

   Jak dla mnie tacy ludzie nie powinni mieć możliwości wypowiadania się publicznie. Człowieku, naucz się używać znaków interpunkcyjnych, bo już pal licho tą ortografię, ale bez odpowiedniego przecinka, czy kropki nikt, nic nie zrozumie. A ta składnia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *