Donte Greene w Nets

Jak donoszą pewne źródła za pośrednictwem Twittera, 24-letni niski skrzydłowy Donte Green w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy drużyny Brooklyn Nets.

Donte Greene to typowy przeciętniak ligowy, któremu double-double skompletować udało się tylko dwa razy w 4-letniej karierze. Od jej początku grał dla drużyny Sacramento Kings, występując łącznie w 253 meczach.

Chociaż jego średnie nie powalają, to przy obecnym budżecie „Siatek”, urodzony w Niemczech zawodnik, wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

W zeszłym sezonie spędzał na parkiecie blisko 15 minut, w których notował na swoim koncie 5,4 punktu i 2,6 zbiórki.

Patryk Pankowiak

Wierny fan New Orleans Hornets i Chrisa Paula, odkąd ten przeniósł "swoje talenty" do LA, ogląda również mecze Clippers. Zwolennik powiedzenia: "Koszykówka to coś więcej niż gra, to styl życia".

3 komentarze

  1. Brooklynite napisał(a):

    Przy takim Bogansie, czy CJ Watsonie wypada blado jesli chodzi o zdobycze Netsow. Przy okazji – NETS to nie „siatki”. Wbrew pozorom nazwa nie ma nic wspolnego ze swoim znaczeniem w j.angielskim. Nowojorskie NETS z czasow ABA to nazwa dobrana tak, zeby pasowala to futbolowego Jets i baseball’owego Mets.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *