Green na celowniku Knicks, Bulls i Pacers

Jak można wywnioskować ze słów Donte Greena, które wypowiedział na antenie internetowego radia TheCDNetworks.com – jego osoba cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony czołowych ekip Wschodu.

Wśród drużyn, które chciałyby go zatrudnić wymienia New York Knicks, Chicago Bulls i Indiana Pacers. Jakkolwiek 24-latek nie wyklucza, że w wyścigu po jego podpis pojawi się inny zespół, to sam stwierdził, że to właśnie te ekipy są w uprzywilejowanej sytuacji.

Duże zainteresowanie skrzydłowym, który od początku swej przygody z NBA reprezentował Sacramento Kings może trochę dziwić.

Wysoki (6’11”) zawodnik ma za sobą przyzwoity sezon ze statystykami na poziomie 5.4 ppg, 2.6 rpg i 0.6 apg. Wystąpił jednak tylko 7 razy w pierwszym składzie przegrywając rywalizację na swojej pozycji w co tu dużo mówić słabym zespole.

Trzeba jednak zauważyć, że urodzony w Monachium Green jest wciąż bardzo młody i w odpowiednich warunkach może zdecydowanie rozwinąć swój talent.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *